İmajbet QR Kod İle Para Yatırma Nasıl Yapılır?

İmajbet QR Kod İle Para Yatırma Nasıl Yapılır?E-oyun sektörünün en kaliteli markalarından olan Imajbet, üyelerine QR kodu ile yatırım fırsatını sunarak büyük avantajlar yaratmıştır. Mobil bankacılık sistemini kullanan her İmajbet üyesi, cep telefonlarından anlık olarak ödemelerini yapabilir. Elinize iki farklı mobil cihaz alarak 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tüm işlem adımlarını tamamlayabilirsiniz. Bu süreçte sitenin müşteri temsilcileri sizlere gereken tüm desteği verecektir.

İmajbet QR Kodu Yatırım Limitleri

İmajbet sitesinin kare kodu yatırımları için belirlediği işlem limitleri çok avantajlı seviyelerdedir. Hesabına düşük ödeme limitleriyle yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, kare kodunu seçerek 20 TL alt limitlerden faydalanabilir. Ayrıca yatırımları yaparken 20’nin katı şeklinde yapmanız gerekiyor. Site içerisinde QR kodu yöntemi için günlük limitlerse 4.000 TL’ye kadar çıkarılmıştır.

HEMEN UYE OL

İmajbet QR Kodu Para Yatırma Hangi Bankalardan Yapılır?

Kare kodu yöntemi bankaların aracılığında gerçekleşen bir yatırım işlemidir. Bu nedenle ödemeleri yapabilmek için İmajbet’in anlaşmalı olduğu bankaların birisinden vadesiz hesabın bulunması gerekiyor. QR kodu yatırımlarını Yapı Kredi, Garanti Bankası, ING Bank, TEB, Finansbank, Ziraat Bankası ve İş Bankası üzerinden güvenle yapabilirsiniz.

İmajbet QR Kodu Para Yatırma Aşamaları Nelerdir?

İmajbet para yatırım yöntemleri menüsünden QR koduna seçtiğiniz zaman karşınıza bir form çıkar. Bu formda en üstte bankanızı belirttikten sonra; alt kısımda kullanıcı adınızı, isminizi ve soyisimizi belirtirsiniz. İlgili alanları doldurduktan sonra alt kısımda canlı destek ile sohbet başlat alanına dokunun ve para yatırma talebini iletin. Diğer aşamada bankacılık aplikasyonundan paranızı transfer edebilir ve bankanızdan barkodunuzu alabilirsiniz. Son aşamaya geçerken elinize ikinci bir cihaz alın ve İmajbet canlı desteğinden diğer QR kodunu talep edin. Son aşamaya geldiğinizde bu iki kodu birbirine cihazlardan okutarak ödemeyi sonlandırabilirsiniz.

İmajbet QR Kodu Barkod Okutması Nasıl Yapılır?

Bankanızdan ve İmajbet canlı bahis sitesinden aldığınız iki farklı kare kodunu okutmak için özel bir işleme gerek yoktur. Dijital bir sistem olan QR kodu, cihaz kameraları üzerinden birbirini tanımlar. Bu açıdan elinizdeki iki farklı mobil cihazı karşı karşıya getirdiğiniz zaman, tanımlama gerçekleşir.

İmajbet QR Kodu Para Yatırma İşlemi Güvenli mi?

Finansal tecrübesi üst düzey olan İmajbet, her yatırım seçeneğinde maksimum güvenlik yaratıyor. Bununla beraber QR kodu yönteminin, sektördeki en güvenilir yatırım aracı olduğunu belirtebiliriz. Zira işlemler için banka kartlarını ya da kredi kartlarını kullanmadan işlemleri yapabiliyorsunuz. Ayrıca parayı gönderen ve alan kişiye ait herhangi bir veriyi girmeniz de istenmeyecektir.

İmajbet QR Kodu Para Yatırma İptali Yapılabilir mi?

QR kodu ile gönderdiğiniz paralar, bankanızın size verdiği özel barkodun içerisinde saklı tutulur. Bu barkdoları, İmajbet sitesinden aldığınız kare koduna okutana kadar her türlü iptal işlemini yapabilirsiniz. Bankacılık uygulamasının menüsünden yaptığınız ödemeyi bularak tek bir tıklamayla iptal edebilirsiniz.

HEMEN UYE OL

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.