Playson

Playson

Playson, yazılım platformunda genç bir şirkettir. Yaratıcılık kapsamında, son derece gelişmiş bir teknolojidir. Malta merkezli olan ekip, otuzdan daha fazla yüksek çözünürlü slot makinesine sahiptir. 2012 senesinde kurulmuştur ve rekabet üzerindeki çalışma azmi genişlemesine sebep olur. Kaliteli personeliyle beraber; 1X2 Gaming, Leander Gaming, Quickfire ve Bet tarzında iş ortaklarıyla faaliyetlerine devam eder. Kaliteli anlayışın ön planda tutulduğu firmada, lisans anlayışı önem kazanır. Şirketin Malta lisansına sahip olduğu görülür. Alderney ve Birleşik Krallık yargı sistemleri dahilinde, kumar yasalarına karşı sorumlulukları mevcuttur. Playson bu yazılım geliştiricisi, güven sağlayan bir adrestir.

Playson Farklılıkları

Playson, çok fazla çevrimiçi oyuna sahip bir işleyiş halindedir ve masaüstü aygıtlar üzerinde Flash ve akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil kullanımlı aygıtlar üzerinde de, HTML5 ile çevrimiçi oyun imkanı sağlayan optimize edilmiş oyunlar sağlanır. Sağlamış olduğu hizmetler sayesinde, grafik kalitesi son derece başarılıdır . Estetik işleyiş de ön plandadır. Kendine has grafikler, keyifli 3D animasyonlar, özellikle High Definition oyununda en üst seviyelerde kendini belli eder. Playson; bir slot makinesinin nerelere kadar ulaşıp, bir gerçeklik yarattığının da en açık göstergesidir.

Playson Oyunlarına Genel Bakış

Popüler olan ve tanınan temalar üzerindeki ana kriterlerde bile, modern dizaynlar ön plana çıkar. Oyunların ücretsiz çevrimleri ve bonus kriterleri, oyunların en zevkli yanlarıdır. Oyunlarda rastlanan Sembol Bırakma seçeneği; aynı anda yeni sembollerin meydana gelmesi için, sembollerin yok olmasına neden olan modern bir niteliktir. Klasik oyunlardan, tarihi oyunlara kadar farklı nitelikte oyunların haricinde çok farklı ve ilginç oyun deneyimleri yaşanabilir. Güncel oyunlarda, gelişmenin ve yenilenmenin en büyük sembolü olarak karşımıza çıkarlar.

Beş makaralı video yuvasının slot makine oyunları ön planda olsa dahi, klasik temalı makinelerde dikkat çekerler. Beş ödeme hattı kapsamında; beş makaralı meyve sembolleri sunan Fruit Stars oyunu, klasik temalı oyunlardan biridir. 3 makaralı oyunları tercih edenler, Lucky Reels ya da Thunder Reels oyunlarını tercih edebilir. Beş silindirli video slot makinelerinde; renkli oyun sembolleri ve kolay oyun türleri, kendine has bir şekilde sabit kalır. Yenilikçi bir yazılımın, casino alt tabanı olan sınır çeşitliliği son derece keyiflidir.

Bir kumarhane havasında oturmanın keyfini yaşarken, ilginç temalar da son derece etkileyici bir havaya girmeyi sağlar. “Double Joker Poker” oyunu ilginç temaların ortamını sağlarken, Wild Sevens oyunu da fütüristik bir izlenim sağlayan bir makinedir. Playson; her ne kadar çok genç bir firma olsa da, Microgaming ve Netent gibi üstün teknoloji ustalarıyla çalışarak, platformdaki kalite anlayışını sergilemeye çalışan bir yolda ilerleyiş gösterir. İçinde barındırdığı kaliteli anlayış, güven sağlayan bir duruş yaratır. Oyunlar; sadece tek alana ya da sabit kritere göre değil, her anlamda farklı nitelikler sağlayan yönde akış sağlar.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.